Resmen bugün başladı! Tüm Türkiye'de artık zorunlu
Aralık ayı itibariyle zorunlu kış lastiği uygulamasının başlamasıyla Edirne'de polis ekipleri harekete geçti.Türkiye genelinde 1 Aralık itibariyle zorunlu kış lastiği uygulaması başladı. Edirne'de de ticari araçlarda kış lastiği denetimi yapıldı. Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda kış lastiği takma zorunluluğu uygulaması kapsamında Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri denetim gerçekleştirildi.“Rahat bir şekilde trafiğe çıkabiliyoruz”