Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (YATAS), Bera Holding A.Ş. (BERA), Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş. (AEFES), Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. (DURDO) 2. taksit, Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. (BRKSN) 2. taksit, Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. (KAYSE) ve Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (PAGYO) 2. taksit thisseleri bu hafta temettü ödemeleri yapacak.

para-nedir-8

Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (YATAS), Bera Holding A.Ş. (BERA) ve Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş. (AEFES) 2. taksit, hisseleri temettü ödemelerini 18 Eylül tarihinde gerçekleştirecek.

para-555

Borsa yatırımcılarına flaş uyarı! Borsa'da iki hisse yasak getirildi... Borsa yatırımcılarına flaş uyarı! Borsa'da iki hisse yasak getirildi...

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. (DURDO) 2. taksit, Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. (BRKSN) 2. taksit ve Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. (KAYSE) 2. taksit, hisseleri temettü ödemelerini 19 Eylül tarihinde gerçekleştirecek.

vergimaasparalira-1475916

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (PAGYO) 2. taksit ödemesi ise 21 Eylül tarihinde gerçekleştirecek.